Поклони за ученике школе „Херој Пинки“

У среду 22.12.2021.  гимназијалци су били у гостима својим малим другарима из  „Херој Пинки“ школе. Они су нас, као добри домаћини срдачно дочекали и припремили програм у духу предстојећих празника, а ми смо их за њихов труд наградили пакетићима.

Приликом покретања акције „Једна ужина за куповину поклона ученицима ОШ „Херој Пинки“, рекли смо да износ нашег прилога није важан; важно је да имамо добру вољу да учествујемо и мало труда и одрицања, да бисмо неком, бар за тренутак, улепшали дан. Јуче је био тај тренутак.

Нисмо купили готове пакетиће него смо их пажљиво направили водећи рачуна о томе шта деца највише воле. Да би доживљај био потпун, замолили смо и Деда Мраза да пође са нама (а то је у ствари био наш ученик Милош Хргић), и да нам помогне у подели пакетића. На крају смо се опростили од малих другара уз обећање да ћемо се ускоро поново дружити.

Свим ученицима Гимназије који су учествовали у овој акцији велико хвала и будите поносни јер сте учинили добро дело!