Матуранти гимназије, генерација 2019 – 2023

Дана 14. 6. 2023. године одржана је завршна свечаност којом смо испратили још једну успешну генерацију гимназијалаца. У присуству родитеља, наставника, садашњих и бивших гимназијалаца, свечаност је започела тактовима химне „Боже правде“ у извођењу хора наше школе.

Након тога матурантима се обратила директорка школе, а најбољима су уручене дипломе и награде. Титулу Ђака генерације понела je ученица 4-1 одељења Лара Војновић

Додељене су и Награде за учешће у ваннаставним активностима, Тајни Радош, Дамјану Брестовачком, Лани Поповић и Лари Војновић. Награђени су и ученици који су дали посебан допринос раду Ученичког парламента, и уопште допринели животу и раду школе, а то су: Мила Војиновић, Милица Вулић и Алексеј Коларов.

Захвалнице за допринос културном животе школе добили су матуранти, чланови хора и оркестра, Ивана Трнинић, Теодора Белић, Миљана Ерцег, Јована Драгумило, Марко Родић и Дамјан Брестовачки.