Сајам образовања „Путокази“

У петак су наши матуранти посетили Сајам образовања „ Путокази“ у Новом Саду. Будући студенти су имали прилику да на једном месту добију информације о студијским програмима који постоје на Универзитету у Новом Саду. Сајам образовања је пре свега намењен ученицима завршних разреда основних и средњих школа. Окупља институције које представљају готово 500 образовних профила, односно даје свеобухватну понуду средњег и високог школства у нашој земљи, употпуњену понудом средњих школа и факултета из иностранства.

Одлазак матураната на сајам образовања омогућио је Покрајински секретаријат за образовање, управу, прописе и националне мањине, националне заједнице. Надамо се да су „путокази“,  помогли будућим академцима да се определе и нађу свој пут!