Сајам образовања 2022

И ове године посетили смо Сајам образовања „Путокази“ у Новом Саду. У организацији Покрајинског секретаријата за образовање, управу, прописе и нациналне мањине, националне заједнице, 10. марта, матуранти наше школе су посетили ову манифестацију.

Сајам образовања је пре свега намењен ученицима завршних разреда основних и средњих школа. Окупља институције које представљају готово 500 образовних профила, односно даје свеобухватну понуду средњег и високог школства у нашој земљи, употпуњену понудом средњих школа и факултета из иностранства.

Ученици су имали прилике да обиђу штандове различитих факултета и распитају се о смеровима који се нуде. Неки од њих су у наградној игри освојили и бесплатне припреме за пријемни испит на факултету.

Надамо се да су „путокази“,  помогли будућим академцима да се определе и нађу свој пут!

Први виртуелни сајам образовања Универзитета у Београду