Национална географска олимпијада 2021.

У специфичним условима у којима се већ извесно време одвија читав наш живот, мала група ученика наше школе није посустала и сакупила је довољно жеље за такмичењем и изналажењем неких нових начина размишљања и решавања проблема географске природе.

Окушали су своју срећу, применили своје знање из географије и успели да се пласирају на републичко такмичење на Националној географској олимпијади, чији је регионални ниво одржан протекле недеље 11. 4. онлајн, наравно.

То су: Ана Пуђа ученица 2-3 одељења, Милош Хргић ученик 3-1, Дамјан Брестовачки ученик 2-3 и Лара Војновић ученица 2-1 одељења. Према правилнику рангирања Ана и Милош су освојили друго место, док су Дамјан и Лара освојили треће место на регионалном нивоу.

Честитке овим вредним и упорним ученицима и желимо им много среће на наредном нивоу такмичења.

Илинка Илић