Еколошки и хуманитарни базар

У суботу 8. 10. одржан је други по реду еколошки и хуманитарни базар у организацији Унеско клуба школе. Овог пута учествовали су и ученици и запослени у ССШ ,,Др Радивој Увалић“.

Основна идеја је да се развије и унапреди еколошка свест наших ученика, али и запослених тј. свих одраслих, а ту спадају и наши суграђани. На базару се могло по симболичним ценама пазарити штошта занимљиво: гардероба, накит, књиге, ташне, обућа, дечија гардероба. Асортиман је широк, а потребе за одговорнијим понашањем свих нас још шире. Прикупљена новчана средства ће и овог пута бити прослеђена у хуманитарне сврхе.

Базар ће бити организован на пролеће и јесен сваке школске године, што значи у плану је да он постане традиционална манифестација школе.

Огласили смо се на друштвеним мрежама, путем плаката и уз помоћ локалних медија.
И овим путем желимо да скренемо пажњу на еколошку одговорност свих нас.

Илинка Илић